» Home

Panele szklane do kuchni - Poznań

Jesteśmy rodzinną firmą z Kalisza specjalizującą się w sprzedaży mebli do kuchni i sypialni, szaf i paneli z nadrukiem. Od 15 lat meble kuchenne to nasza specjalność. Kiedyś zajmowaliśmy się również sprzedażą mebli kuchennych na wymiar, jednak kilka lat temu zachwyciła nas technologia drukowania na szkle. Od tamtej pory jest to nasz najważniejszy produkt.

Panele szklane do kuchni to alternatywa dla innych rozwiązań, które stosuje się w kuchniach nad blatem takich jak

  • Malowanie ściany odporną na zabrudzenia farbą
  • Kafle kuchenne
  • Cegła lub imitacja cegły
  • Odporne na parę i brud płyty usb
  • Lacobel

Dzięki nowoczesnej technologii drukowania są rozwiązaniem trwałym i niezwykle estetycznym. Szkło dzięki swym właściwościom pięknie odbija światło, nawet jeżeli jest zadrukowane i dodatkowo rozświetla przestrzeń.

To także unikatowy, bardzo personalny produkt - sam decydujesz, co wydrukujemy dla Ciebie na panelu, dzięki czemu możesz się cieszyć produktem jedynym w swoim rodzaju, którego jesteś współautorem.

Szkło to trudny do przewiezienia materiał, dlatego najchętniej działamy w promieniu 110 km od Kalisza - w tym promieniu możemy osobiście przywieźć szkło, umówić się z naszymi klientami na montaż i dopiąć zlecenie na ostatni guzik.

Poznań - realizacja zleceń

Poznań - w tym mieście często realizujemy zlecenia, dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy osoby z tego miasta i okolic - szczególnie na trasie Kalisz-Poznań: mieszkańców Wrześni czy Swarzędza.

W promieniu 50 km od Kalisza, w miastach takich jak np. Krotoszyn. Jarocin, Ostrzeszów, Ostrów Wielkopolski, Konin, Turek i Sieradz wykonamy pomiar i montaż.

 
 


zainspiruj się
zobacz także