» Home

Szafy suwane z wydrukiem

 Wydruki w szafach suwanych to nasz produkt flagowy! 

To nasz produkt flagowy! Na dużych płaszczyznach szaf suwanych (i innych: uchylnych, łamanych, skośnych) wydruki na szkle prezentują się zachwycająco. Szkło samo w sobie błyszczy się i lśni, w połączeniu z barwnym wydrukiem odbija i rozprasza refleksy świetlne i słoneczne. Wybór wydruku ma tutaj bardzo istotne znaczenie - bo może  zdominować wnętrze i być jego centralną ozdobą - taki "chwyt" jest często stosowany przez projektantów wnętrz minimalistycznych. Oszczędność formy w otoczeniu powoduje, że wielkoformatowy wydruk na dużej szafie (dodatkowo może przechodzić na połać ściany aby wzmocnić efekt) nadaje mu charakteru i stylu wybranego przez gospodarzy. Jeżeli dodatkowo wybór grafiki padnie na tzw.  zdjęcie z głębią - czyli droga w tle, kładka, woda, uliczka - to całe pomieszczenia zostanie optycznie powiększone a wybrana kolorystyka nada mu niepowtarzalnego stylu. Wow!


Co wybierają nasi Klienci?

Kiedyś niemal 100% wyborów padało na Wielkie Miasta - nieśmiertelny Manhattan w NY, Paryż z Wieżą Eiffla, Londyn z Big Benem, czerwony most z San Francisco, miejski zgiełk ze szklanymi wieżowcami i żółtymi taxi - zwłaszcza nocą. Obecnie wielu naszych Klientów pragnie odejść od marketowych, powtarzalnych motywów i wybiera tematykę roślinną, kwiatową lub piękne krajobrazy, urocze kamieniczki, plaże, kładki itd. Dlatego pięknie prezentują się np nasze polskie Morskie Oko, droga w lesie ale także abstrakcyjny kosmos albo po prostu sznur pereł na lśniącym tle, pole lawendy, storczyki czy słoń balansujący na linie.

Każdy dom czy mieszkanie jest inne - Twoja szafa powinna być dopasowana do Twoich potrzeb i być estetycznym uzupełnieniem wnętrza. Z nami zrealizujesz każdy pomysł na swoja szafę. Robimy szafy od ponad 20 lat. Nasza szafa będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat! Zaprojektujemy jej wnętrze, przyjedziemy na pomiar i montaż.

Swojej szafy nie zobaczysz u sąsiadów albo na wizycie u krewnych - bo nie ma drugiej takiej szafy z wydrukiem na szkle jak Twoja. Na szafie możesz wydrukować swoje ulubione zdjęcie przypominające Ci o jakiejś szczególnej dla Ciebie chwili. Dotychczas ograniczona ilość dekorów, płyty, luster czy lacobeli - determinowała wybór i powodowała, że wiele szaf i zabudów była bliźniaczo do siebie podobna.

Pojawienie się nowej technologii wykonania wielko płaszczyznowych wydruków w znakomitej jakości - bo nie mówimy o naklejkach czy fototapetach - umożliwiło zniesienia tych ograniczeń  i daje pole do popisu wszystkim Klientom, którzy poszukują niebanalnych rozwiązań i wiedzą co im się podoba.

Mój dom - moją twierdzą!  Sami Państwo wiecie czego w nim brakuje  i co pasuje do Waszego stylu i upodobań. Wykorzystaliśmy np. wydruk na szafę ułożony ze ślubnych zdjęć wraz z przysięgą małżeńską i osobistym listem od żony na 5tą rocznicę ślubu. Robiliśmy pole lawendowe z autorskim nostalgicznym wierszem do wnętrza urządzonego w stylu prowansalskim. Pewna śliczna młoda dama dostała od rodziców na 18te urodziny czerwonego Mini Coopera, potem zrobiono jej z autkiem zdjęcie - a my wydrukowaliśmy  piękny obraz na ścianę do jej pokoju.

Z pewnością możecie znaleźć coś dla siebie z banku zdjęć (ok. 3,5 milionów do wyboru na www.fotolia.pl. Wszystkie wykonane przez nas grafiki na szkle są dla bezpieczeństwa podklejone specjalną folią, która w razie zbicia tafli (jest to możliwe choć nam sie nigdy nie zdarzyło) zatrzyma kawałki szkła.  Szafy z wydrukiem na szkle jak  również z lacobelem są łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy przemyć szkło wilgotną ściereczką i wytrzeć do sucha.

Kolorystyka jest trwała a wybarwienie nie ulega wyblaknięciu, choć nie polecamy wystawiania wydruków na słońce 365 dni w roku. Proponujemy Państwu wykonanie wydruków na szkle w dwóch technologiach: Druk UV i Laminacja Druku - obie w tej samej cenie!  Dodatkowo oferujemy także dwie ramki w które okuwamy wydruki na szkle ( a także lacobel, lustra itd.). Pierwsza to ramka "Yellow" - popularna, od lat najchętniej wybierana przez klientów. Druga to nowy system praktycznie bezramkowy, dedykowany do szkła, wydruków i lacobeli - eksponuje go w całości co daje efekt  pięknego  dużego obrazu.  Ulubione rozwiązanie projektantek i dekoratorów wnętrz. Oba systemy Yellow z ramką oraz ekskluzywny system bezramkowy Andorra wraz wypełnieniem ze szkła z wydrukiem oferujemy Państwu w jednej niezwykle okazyjnej cenie!!

Teraz pozostaje Państwu już tylko zamówić grafikę i fronty za pomocą kreatora na naszej stronie bądź też umówić się na pomiar w promieniu 50 km od Kalisza!


zobacz także