» Home

Szkło laminowane w łazience

Kabiny prysznicowe czyli prysznic w bajkowej scenerii.


Wykonamy dla Państwa indywidualną kabinę prysznicową lub ściankę  dopasowaną do każdego nietypowego wnętrza łazienki i pokoju kąpielowego. Zastosowanie  szkła laminowanego z grafiką (  laminacja wydruku w próżni w wysokiej temp.- uodparnia go na wilgoć) ,  pozwoli uzyskać niezwykły efekt połączenia barwnej estetyki z intymnością. Klienci coraz częściej decydują się także na wyklejenie szkłem z grafiką dużych partii ścian - w kabinie, nad wanną itd. Wybór dużej tafli laminowanego szkła na ścianę zamiast płytek to nie tylko walory estetyczne. Szkło powoli wypiera takie materiały jak płytki, które są trudne w utrzymaniu czystości i higienicznego wyglądu.Wydruk może mieć postać mleczną, transparentną, jednostronną lub dwustronną(z dwóch stron dwie rózne grafiki). Przy takich projektach stosuje się podwójne szkło laminowane tzw. DUO, o róznych grubościach. Wtedy wydruk jest trwale zabezpieczony i znajduje się między nimi. Jeżeli interesuje Państwa taka kabina prosimy o kontakt indywidualny pod: sklep@wydrukinaszkle.pl. 

Z naszych obserwacji wiemy, że coraz częściej w architekturze wnętrz dużą rolę zaczyna odgrywać szkło. Gdy chcemy uzyskać efekt przestrzeni w pomieszczeniu a jednocześnie potrzebujemy, podzielić go na strefy idealnym do tego rozwiązaniem jest zastosowanie szklanej zabudowy. Często takie zabudowy widzimy w biurach czy instytucjach użyteczności publicznej. Możemy je także zastosować w naszym domu, wzbogacając taką zabudowę o grafikę komputerową bądź odpowiedni rodzaj szkła. W stosowanych przez nas zabudowach stosujemy szkło hartowane o grubości 8 – 10mm. Przy takich zabudowach istnieje możliwość zastosowania drzwi szklanych przesuwnych, lub składanych z kilku elementów (sale konferencyjne itp.) W naszej ofercie posiadamy także pakiety szklane stosowane do okien i witryn sklepowych. O różnej budowie, grubości i zastosowanym wypełnieniu gazowym dobranym do indywidualnych potrzeb klienta.

Szukając odpowiedniej dla nas kabiny nie zawsze możemy znaleźć taką, która będzie pasowała do naszego wnętrza. Często jest tak, że gotowe kabiny dostosowane są do brodzików, które optycznie zmniejszają przestrzeń w naszych łazienkach. W nowoczesnych wnętrzach odchodzi się obecnie od brodzików i stosuje się zabudowy szklane mocowane bezpośrednio do glazury. Otrzymujemy wtedy efekt przestronnego wnętrza i nowoczesnego wykończenia. Wychodząc tym oczekiwaniom naprzeciw proponujemy Państwu wykonanie kabiny dopasowanej do pomieszczenia także o nietypowym kształcie. Mogą to być kabiny z drzwiami otwieranymi na zewnątrz lub przesuwnymi. W naszej ofercie posiadamy kabiny ze szkła przeziernego lub matowego. Wszystkie szklane elementy są hartowane a zastosowane w nich elementy łączące, zawiasy i zamki wykonane są ze stali nierdzewnej renomowanych producentów. Nasze kabiny posiadają bardzo dobre systemy uszczelnień, co jest istotne przy częstym i długotrwałym użytkowaniu. Nasi klienci mogą liczyć z naszej strony na fachową doradę i profesjonalny montaż.


zainspiruj się
zobacz także